Блог
ТОП-10 Найпопулярніших Двомісних Карпових Наметів
Намет для карпінгу виконує функцію "дому" для карпятника, який проводить час біля води, тому дуже важливо, щоб він почувався в ньому комфортно. На ринку зараз доступно багато двомісних карпових наметів, що робить вибір не простим. У цьому записі ми хочемо полегшити прийняття рішення, презентуючи найважливіші характеристики, на які варто звернути увагу. Крім того, ми представимо вам 10 бестселерів, тобто найпопулярніші двомісні намети для карпятників, які, безумовно, варто розглянути під час цього складного вибору!
-
Водонепроникність у двомісному карповому наметі
-
Конструкція рами у двомісному карповому наметі
-
Система вентиляції у двомісному карповому наметі
-
Простір всередині двомісного карпового намету
-
Транспортні розміри та вага двомісного карпового намету
-
Системи захисту від комах та гризунів у наметі
-
Додаткові аксесуари для двомісних карпових наметів
-
ТОП-10 двомісних карпових наметів
Водонепроникність у двомісному карповому наметі
Карповий намет виготовлений зі спеціального матеріалу, який передусім захищає внутрішність від проникнення вологи, особливо у вигляді опадів дощу. Гідростатичність матеріалу, кажучи просто, це параметр, який визначає стійкість матеріалу до проникнення води. Чим вище цей параметр, тим матеріал стійкіший до проникнення води, але також міцніший. Наприклад, матеріал із гідростатичністю 5 000 мм водяного стовпа є досить стійким до проникнення води, але втратить свої властивості значно швидше, ніж матеріал з гідростатичністю 15 000 мм водяного стовпа. Тому, якщо нам важлива найвища захист протягом багатьох сезонів використання намету, варто обирати моделі з високим гідростатичним параметром.
Окрім водонепроникності матеріалу, важливим також є захист швів. У високоякісних наметах шви захищені спеціальною герметизуючою стрічкою, яка надійно захищає шви протягом багатьох років. Говорячи про матеріал намету, одразу додамо, що в кращих за якістю моделях використовуються темніючі шари, завдяки яким усередині намету створюються належні умови для сну навіть у сонячний день.
Конструкція рами та її вплив на стабільність двомісного карпового намету
Карповий намет потребує каркасу, який утримує його в належній формі. Каркас намету істотно впливає на стабільність конструкції, тому під час проектування кращих моделей двомісних карпових наметів приділяється багато уваги цьому елементу. Матеріал, з якого виготовлений каркас, це найчастіше алюміній з округлим профілем, що робить навіть найбільші моделі відносно легкими. Важливо, щоб діаметр трубок каркасу був правильно підібраний до розміру намету, що дозволить уникнути неприємних сюрпризів під час екстремальних погодних умов.
У багатьох кращих моделях двомісних карпових наметів знайдемо зручності, такі як спеціальна головка, яка з'єднує ребра намету, що додатково збільшує стабільність, а також спрощує розкладання, чи системи, що захищають з'єднання елементів ребер між собою.
Система вентиляції у двомісному карповому наметі
Вентиляція в двомісному карповому наметі є однією з ключових питань, які ми повинні враховувати одразу після якості матеріалу чи каркасу. Завдяки належно спроектованій вентиляції в наметі, користувач легко адаптує його до пануючих погодних умов. У літній період, коли панують великі спеки, належна вентиляція дозволяє пережити найспекотніші дні, тоді як у період високої вологості повітря, наприклад, пізньої осені, правильна вентиляція запобігає надмірному конденсуванню водяної пари на внутрішніх стінках намету. Основною системою поліпшення вентиляції є додавання виробниками додаткових вікон, що знаходяться зазвичай у задній частині намету. На ринку також доступні моделі зі спеціальними вентиляційними отворами, які можна відкривати за допомогою шпильок, що додатково захищає намет від надмірного "пітніння" стінок усередині.
Простір всередині двомісного карпового намету
Достатнє місце всередині двомісного карпового намету є одним з ключових елементів, які потрібно враховувати, шукаючи відповідну модель. Такий намет має вмістити адже два карпові ліжка та основне спорядження, необхідне для комфортного функціонування. Варто звернути увагу на форму стінок намету та кут їх розташування відносно підлоги - майже перпендикулярно розташовані стінки значно збільшують простір, дозволяючи зручно розмістити біля них ліжко, не втрачаючи цінного місця. Додатково, варто помітити деталі, такі як вбудовані кишені для дрібних аксесуарів під рукою чи утримувачі для бівачного ліхтаря/централки.
Транспортні розміри та вага двомісного карпового намету
Як карпар, ти знаєш, скільки спорядження потрібно біля води. Тому варто полегшити собі життя, обираючи моделі наметів, які пропонують компактні транспортні розміри та меншу вагу. На ринку доступні двомісні карпові намети різної ваги - від дуже легких, які важать близько 15 кг, до тих, які майже досягають 50 кг! Тому подумай, чи маєш відповідний транспортний засіб, який впорається з перевезенням важчої конструкції, чи низька вага та компактна форма мають для тебе більше значення.
Системи захисту від комах та гризунів
Перебуваючи на природі біля води, зрозуміло, що не уникнемо всілякого роду комах чи гризунів, які шукають чогось для їжі або тепліших місць. Тому важливо, щоб внутрішність намету була належно захищена від непрошених гостей. Сітки в вікнах намету захищають від комах, тому варто звернути увагу, чи всі вікна, включно з дверима, їх мають. Завдяки цьому ми забезпечимо собі відповідне провітрювання в спекотні дні, одночасно не дозволяючи комахам потрапити досередини.
Ще одним елементом, який поліпшує захист від надводних мешканців, є система кріплення підлоги до намету. Моделі з кріпленням на липучку не є ідеальним захистом перед гризунами; набагато кращим вибором є підлога, закріплена за допомогою блискавки. У сучасних моделях двомісних карпових наметів все частіше використовуються спеціальні капсули, завдяки яким практично на 100% захистимо внутрішність намету. Така капсула зазвичай складається з відповідно товстої сітки та постійно з'єднаної з нею підлоги. Така капсула не є сталою частиною намету, її можна довільно прикріплювати до його внутрішньої частини - на нашу думку, варто використовувати моделі саме з можливістю використання капсули.